![1-32](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-32-1024x681.jpg)
![1-32](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-32-150x150.jpg)
![1-37](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-37-1024x684.jpg)
![1-37](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-37-150x150.jpg)
![1-36](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-36-1024x684.jpg)
![1-36](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-36-150x150.jpg)
![1-39](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-39-1024x715.jpg)
![1-39](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-39-150x150.jpg)
![1-40](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-40-1024x709.jpg)
![1-40](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-40-150x150.jpg)
![1-45](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-45-1024x684.jpg)
![1-45](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-45-150x150.jpg)
![1-48](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-48-1024x684.jpg)
![1-48](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-48-150x150.jpg)
![1-14](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-14-1024x684.jpg)
![1-14](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-14-150x150.jpg)
![1-17](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-17-1024x714.jpg)
![1-17](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-17-150x150.jpg)
![1-2](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-2-1024x683.jpg)
![1-2](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-2-150x150.jpg)
![1-29](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-29-1024x682.jpg)
![1-29](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-29-150x150.jpg)
![1-31](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-31-1024x702.jpg)
![1-31](https://atlantisresearch.gr/wp-content/uploads/2021/10/1-31-150x150.jpg)
Με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνουμε την επιτυχή ολοκλήρωση των εγκαινίων της έκθεσης “Water Weighs – Οι Στοχασμοί της Θάλασσας” στο κτίριο Αιμίλιος Ριάδης της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης.
Μην ξεχνάτε ότι η έκθεση θα παραμείνει ανοιχτή έως τις 27 Οκτωβρίου! Η πρόσβαση στην έκθεση θα είναι δωρεάν για όλους τους επισκέπτες και όλα τα πρωτόκολλα υγιεινής θα τηρούνται σύμφωνα με τους κανονισμούς της Διεθνής Έκθεσης Θεσσαλονίκης.
Η έκθεση είναι ανοιχτή και για μεγάλα γκρουπ, όπως σχολεία, εκπαιδευτικά ιδρύματα και σωματεία. Η έκθεση διοργανώνεται στο πλαίσιο του ευρωπαϊκού έργου MAREBOX (www.marebox.eu) όπου η Atlantis Consulting S.A. είναι Επικεφαλής Εταίρος του έργου. Η έκθεση είναι ανοικτή για το κοινό στο ισόγειο του κτιρίου Αιμίλιος Ριάδης, έναντι περιπτέρου 1 (κύτταρα 13 & 14). Ωράριο λειτουργίας: 09:00 – 20:00 έως τις 26 Οκτωβρίου και 09:00 – 14:00 στις 27 Οκτωβρίου.
Σας περιμένουμε!